شلف دوطرفه Min

شلف فروشگاهی از جمله تجهیزات بسیار کاربردی در زمینه نمایش محصول است. انواع فروشگاه در فرمت های مختلف اعم از هایپرمارکت، سوپرمارکت، فروشگاه های چندبخشی، فروشگاه لوازم الکتریکی، داروخانه و … با استفاده از شلف ها در ابعاد و اندازه های گوناگون قادر خواهند بود محصولات خود را هرچه بهتر نمایش داده و مدیریت نمایند.

Holdex با گردآوری جمعی از متخصصان برتر در حوزه طراحی و تولید و با استفاده از بهترین مواد اولیه، انواع شلف در ابعاد و اشکال گوناگون را تولید نموده است. کارخانه های Holdex با بهره گیری از فناوری روز دنیا و خط تولید با استانداردهای جهانی محصولات خود را تولید می نماید.

مجموعه شلف دوطرفه Min از جمله محصولات Holdex است که با امکانات ویژه گزینه ای ایده آل برای فروشگاه های خرده فروشی محسوب می شود.

امکاناتی چون تغییر زاویه طبقات، امکان افزایش یا کاهش تعداد طبقات، نورپردازی داخل طبقات و … کارفرمایان را در ارائه هرچه بهتر محصولات خود یاری می نماید.

جنس بدنه محصول از فلز با بهترین کیفیت بوده طبقات آن تحمل وزنی خوبی برای چیدمان محصول دارند.

تمامی محصولات مجموعه Holdex از خدمات پس از فروش برخوردار بوده و مشتریان مجموعه می توانند با خیالی آسوده در زمینه حمل و ارسال، نصب و تجهیز در محل، اقدام به خرید نمایند.

ارائه خدمات مشاوره، تجهیز و نصب و خدمات پس از فروش از دیگر امکانات ارائه شده توسط سازمان به مشتریان است .جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به درباره ما، نحوه خرید و یا خدمات پس از فروش مراجعه نمایید.

طول 100
ارتفاع 165
عمق شلف 50
عمق پایه 60
حداقل تعداد طبقات 5

  • امکان تولید در تعداد مورد نیاز مشتری
  • استفاده از لوزام جانبی بر حسب نیاز
  • زاویه قابل تنظیم برای طبقات با استفاده از دستک
  • امکان نورپردازی در طول طبقات
  • طراحی بهینه صفحه پشتی و ستون ها به منظور استفاده حداکثری از فضای طبقات و قفسه

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *