اخبار هولدکس

افتتاح اولین انبارهای تجارت الکترونیک اُکالا

طراحی و چیدمان یک فضا مانند انبارهای کالا و یا انبارهای فروش آنلاین نیازمند رعایت اصولی است که استفاده حداکثری از فضا را میسر ساخته و در عین حال مباحثی همچون مدیریت زمان و مدیریت هزینه را نیز دربرداشته باشد. مواردی همچون دسترسی راحت به محصولات، فضای کافی برای گردش و رفت و آمد افراد و ماشین آلات، جمع آوری سفارشات در حداقل زمان و سایر موارد از این دست نیازمند طراحی اصولی با در نظرگرفتن نیازمندی های کاربران است. انبارهای فروش آنلاین با گسترش روزافزون در دنیا به بخش جدیدی از کسب و کار خرده فروشی تبدیل شده اند که در راستای تأمین نیاز مشتریان بصورت مستقیم و در حداقل زمان حرکت می کنند. این انبارها از ویژگی های خاصی همچون امکان نگهداری کالاهای تندمصرف و ارسال کالا بصورت مستقیم به مصرف کننده برخوردارند.

انبارهای فروش آنلاین اوکالا از جمله مجهزترین انبارهای موجود در این حوزه هستند که با هدف تأمین نیازهای روزانه شهروندان بصورت مستقیم و بدون نیاز به حضور به شعب افق کوروش راه اندازی و بهره برداری شده است.

تجهیز این پروژه به وسیله تجهیزات و محصولات هولدکس و بر اساس طراحی اولیه انجام شده متناسب با فضا و نیازمندی های این انبار انجام شده است.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *